“Конкурсу проектів з розвитку активності громад Городенківського району та м. Городенки”

Відбулося засідання наглядової ради БО “Мій край” з приводу підсумків “Конкурсу проектів з розвитку активності громад Городенківського району та м. Городенки”, який був оголошений БО “Мій край” у грудні 2012 року.

Переможцями у соціально – культурному напрямі, який пропагує розвиток національної української культури  та духовності, музейної справи, забезпечення належних умов розвитку творчих здібностей представників громади, а також проведенні ремонтних робіт у приміщенні для танцювального та вокального мистецтва, музеїв, бібліотек:

  • Городенківська центральна районна бібліотека ім. Л. Мартовича та центральна дитяча бібліотека – енергозберігаючі заходи шляхом заміни вікон та дверей(168 тис. грн.)
  • Бібліотека – філіал с. Чернятин Городенківської ЦБС – частковий ремонт приміщення бібліотеки, який включатиме енергозберігаючі заходи шляхом заміни вікон та дверей, системи опалення.
  • Корнівська сільська рада – капітальний ремонт будівлі сілького клубу та бібліотеки с. Корнів.
  • Ініціативна група с. Котиківки – часткова заміна вікон у приміщенні Будинку культури с. Котиківки та забезпечення необхідним технічним устаткуванням (для бібліотеки придбання комп’ютора, нових столів та крісел ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *