“Активний туризм як інноваційна діяльність бібліотеки”

Проект “Активний туризм як інноваційна діяльність бібліотеки” передбачає організацію та активну діяльність клубу «Let’s go!» у співпраці із бібліотекою та її партнерами, проведення активної кампанії з популяризації книг та ресурсів бібліотеки власне з туристичної та краєзнавчої тематики, проведення акцій з популяризації читання під час подорожей та відпочинку «З книгою на відпочинок», проведення оригінального заходу OPEN AIR FEST « Бібліотека та туризм» з міні-бібліотекою на природі, численних подорожей Дністровським каньйоном та навколишніми цікавими місцями.

Крім того в рамках проекту буде проведено тренінги та консультації із розвитку сільського туризму для власників приватних садиб, які пропонують свої послуги туристам.

Віртуальні тури та мандрівки за допомогою Інтернет- ресурсів та відеокамери для власних зйомок передбачаються протягом усього проекту.

Створення в приміщенні бібліотеки «ЗОН? ТУР?СТА» (Tourist ZONE)

Проект спрямовано на активізацію молоді (учнівську та післяшкільного віку) у сфері туризму, активного відпочинку, читання та сприяння підвищенню комунікативних процесів із однодумцями та новими друзями з інших міст України (партнерами бібліотеки)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *