“Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету” програми “Бібліоміст”

“Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету” програми “Бібліоміст” (2011 рік)

Вже другий рік в Україні працює програма «Бібліоміст» – спільні зусилля партнерів: рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Mikrosoft, ініціатива «Глобальні бібліотеки» Білла і Мелінди Гейтс, Українська бібліотечна асоціація (УБА).

Програма «Бібліоміст» допомагає місцевим громадам України модернізувати доступ до інформації в публічних бібліотеках шляхом обладнання понад 1600 публічних бібліотек комп’ютерною технікою.

У 2010 р. обладнано більше 200 бібліотек, створено 24 тренувальні центри при обласних наукових універсальних бібліотеках. Програма діятиме до 2014 року.

У жовтні 2010 р. було оголошено другий раунд конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету». В цьому раунді взяла участь і Городенківська ЦБС. На конкурс подано проекти Незвиської, Серафиецької, Чернятинської, Поточищанської, Росохацької, Копачинської філій.

18 лютого 2011 р. на сайті програми «Бібліоміст» розміщено оголошення про 730 бібліотек-фіналістів з усієї України, серед яких і наша ЦБС.

31 серпня наші філії отримали 15 комп”ютерів: Серафинецька -4, Незвиська – 3,  інші чотири філії – по 2 комп’ютори.

В жовтні відбулись урочисті відкриття пунктів вільного доступу до мережі Інтернет.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *