Про нас

   Городенківська центральна района бібліотека ім. Л. Мартовича – одна з головних культурно-просвітницьких, інформаційних установ Городенківщини, організаційно-методичний та координаційний центр для 46 бібліотек району.

   Бібліотека заснована 15 липня 1947 року, як Городенківська бібліотека для дорослих.

   В 1971 році в честь відзначення 100-річчя від дня народження письменника-краянина Леся Мартовича бібліотеці присвоєно його ім’я.

  1976 рік – бібліотека отримала статус центральної районної бібліотеки і стала головною бібліотекою району з єдиним довідково-пошуковим апаратом та зведеними каталогами. Городенківська центральна районна бібліотека – інформаційно-освітній та культурний центр району. Вона об’єднує 46 бібліотек в єдину централізовану систему, для яких стала організаційно-методичним та координаційним центром.

 Щорічно бібліотека надає послуги більше 3,6 тис. користувачам, що відвідують бібліотеку.

 Сьогодні в бібліотеці функціонує п’ять відділів і один сектор. Документально-інформаційні ресурси бібліотеки становлять понад 60 тисяч видань.

  До послуг відвідувачів бібліотеки фонд періодичних видань, зібраний за останні 25 років.

  В даний час до бібліотеки щорічно надходить 20 назв газет і 35 назв журналів.

  Систематично організовуються виставки літератури: однієї книги, тематичні, персональні, виставки-роздуми, виставки-реклами.

  Наша традиція – проведення зустрічей із цікавими людьми, презентації творчості відомих художників, композиторів, літературно-мистецьких свят, вечорів духовного спілкування та багато інших заходів.У бібліотеці діють: літературно-музична світлиця “Берегиня”, молодіжний клуб “Едельвейс”, юнацький історико-краєзнавчий клуб “Ямгорів”, театр книги “Дивослово”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *