Проект “Ти не одна – відтепер бібліотека з тобою”

Проект “Ти не одна – відтепер бібліотека з тобою” конкурсу “Лідер бібліотечної справи – ІІ” програми “Бібліоміст”(2011 рік).

  Бібліотека розпочне інноваційну діяльність, спрямовану на комплекс соціальних послуг для місцевої громади, зокрема самотніх жінок з дітьми, самотніх багатодітних матерів, самотніх молодих майбутніх мам, що чекають на народження дитини, та які опинилися в складних життєвих ситуаціях, знаходяться на межі відчаю, що спричиняє відмову від дітей, переривання вагітності та інші негативні наслідки.

    Завдяки створенню клубу «Ти не одна» бібліотека об’єднає навколо себе цих жінок, разом із своїми партнерами подасть їм руку підтримки, вселить їм надію та впевненість у позитивні зміни.

    Бібліотека стане тим місцем, де вони відчують турботу, підтримку та бажання жити, народжувати та виховувати дітей заради їх щасливого майбутнього.

    Жінки отримають психологічну, юридичну, медичну, соціальну підтримку спеціалістів, а також бібліотека організує благодійний збір коштів, одягу, продуктів харчування, іграшок, медикаментів, дитячих речей для підтримки тих матерів, які потребують їх для своїх дітей.

     Найголовніше, що самотні жінки відчують, що вони не одні, не залишені суспільством напризволяще, що громада відводитиме їх від кроку перервати вагітність чи залишити дитину в притулку, допомагатиме тим жінкам, які вже мають дітей, проте залишилися без підтримки, у відчаї та злиднях.

    Для визначеної цільової групи буде започатковано клуб «Ти не одна», розроблено програму семінарів, консультаційних годин, системи надання психологічної, медичної, юридичної, гуманітарної, грошової допомоги та створено блог “Ти не одна – відтепер бібліотека з тобою”.

    Бібліотека цим пілотним соціально-культурним проектом зробить перший крок до розвитку даного напрямку діяльності в місті Городенка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *