Проект “Бібліотека та молодь: співпраця заради успіху та розвитку”

ПРОЕКТ «БІБЛІОТЕКА ТА МОЛОДЬ: СПІВПРАЦЯ ЗАРАД? УСПІХУ ТА РОЗВ?ТКУ» (2010рік)

 

   Керівник проекту – директор Городенківської центральної районної бібліотеки Підлеснюк Марія Михайлівна

 

   Городенківська центральна районна бібліотека стала однією з переможців в конкурсі «Сучасна бібліотека йде в люди», який проводився програмою «Бібліоміст».

   Програма «Бібліоміст», яка фінансується Фундацією Білла та Мелінди Гейтс,  –  одна з небагатьох програм з розвитку бібліотек в Україні, яка шляхом їх комп’ютеризації та надання необхідного обладнання, підвищення рівня комп’ютерної грамотності працівників бібліотек та їх відвідувачів, мобілізації спеціалістів різних напрямків  сприяє розвитку сучасного обслуговування користувачів.

   В рамках проектів, які обираються на конкурсній основі, бібліотеками Прикарпаття втілюються у життя неординарні ідеї по залученню нових користувачів, по створенню нових послуг задоволення пріоритетних потреб громади.

   Реалізацію проекту заплановано з метою кваліфікованого надання цим цільовим групам систематизованої інформації з питання вступу у середні спеціальні та вищі навчальні заклади, а також з питання працевлаштування, тим самим надаючи інформаційно-консультативну та психологічну підтримку молоді, особливо тим молодим людям, які не мають вільного доступу до Інтернет-ресурсів або ж не мають практичних навичок у пошуку та розміщенні інформації в Інтернеті.

   Для цих цільових груп та інших представників місцевої громади буде проведено виїзні семінари та тренінги, а також представлено наступні актуальні послуги бібліотеки, в яких, згідно попереднього аналізу, вони мають потребу:

  1. «Скринька абітурієнта» (електронна версія, консультації в живому режимі та онлайн-консультації);
  2. «Мій особистий порадник з працевлаштування» (електронна версія, консультації в живому режимі та онлайн-консультації, друковані матеріали);
  3. «Спитай у спеціаліста» (e-mail та онлайн консультації, телефонні консультації та консультації в живому режимі)

 

   В рамках проекту буде створено веб-сайт проекту, який буде містити спеціально підібрану інформацію та базову основу вищеназваних нових послуг. Саме на основі сайту користувачі бібліотеки зможуть отримувати необхідну інформацію з обраної тематики, що є дійсно необхідним та актуальним для молоді Городенківщини.

   Досягаючи мети проекту, буде підвищено імідж бібліотеки як сучасного обладнаного закладу, буде залучено нових користувачів та буде більше можливостей отримати додаткове фінансування на подальший розвиток бібліотеки.

   Тривалість проекту: 6 місяців.

   Цільові групи проекту: школярі випускних класів, абітурієнти, студенти, випускники середніх спеціальних та вищих навчальних закладів; молодь, яка має намір знайти гідну роботу, молодь з активною життєвою позицією.

  

Із радістю та натхненням втілюватимемо цей проект для вас, наші шановні користувачі!

 

  З повагою,

  Підлеснюк Марія Михайлівна

 

Сайт проекту “Бібліотека та молодь: співпраця заради успіху та розвитку”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *