Проєкту «Захист слабких – справа сильних»,

В кіноклубі медіапросвіти з прав людини Docudays UA «Правовий простір» при Городенківській міській публічній бібліотеці відбувся показ фільму «Укриття» режисерки Анастасії Максимчук для учасників та волонтерів проєкту «Захист слабких – справа сильних», що реалізовується в рамках Кампанії з підвищення рівня впливу громади на процеси прийняття рішень на місцях та розвитку демократичних стандартів врядування – на підтримку реформи децентралізації за сприяння та підтримки ГО «Докудейз».

Фільм глибоко зворушив та викликав жваву дискусію, глядачі висловлювали свої думки з приводу появи безпритульних собак, шляхи подолання даної проблеми у нашій громаді. Кінострічка допомагає нам краще розуміти та сприймати гуманізм, як основи існування прав людини.

Учасники проєкту підвели підсумки досягнутих результатів, намітили план подальшої роботи з вирішення проблеми безпритульних собак. Незважаючи на те, що проєкт завершується, робота по допомозі хвастикам не зупиняється, ми і на далі будемо піклуватися та всіма можливими спос обами їм допомагати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *