Бібліотека – ресурс розвитку туризму

1 липня відбувся семінар бібліотечних працівників Городенківської міської ради на базі бібліотеки-філії с. Городниця «Бібліотека – ресурс розвитку туризму».

Туризм у сучасному світі є дієвим сектором індустрії дозвілля і розваг. Процес взаємодії туризму і бібліотек останнім часом набуває широкого значення для місцевої громади, адже бібліотека – інформаційний центр як для місцевих мешканців і туристів так і для туристичної сфери в цілому.

Розвиток бібліотек як туристичних об’єктів допоможе удосконалити вже існуючі та запровадити інноваційні послуги бібліотек, сформувати образи відкритого закладу культури, сприяти інтелектуальному, творчому розвитку особистості, організації змістовного дозвілля та туризму.

Відкрила семінар та ознайомила працівників з завданням бібліотеки на сучасному етапі директор Городенківської міської публічної бібліотеки ім. Леся Мартовича Віра Іванівна Ґудзик.

На семінарі провідний методист Ірина Мухіна провела бібліотекарям методичну консультацію «Бібліотека і туризм: грані взаємодії».

Спільно з Будинком культури та бібліотекою-філією був проведений літературно-музичний захід «То Городниця моя –  наче вечірня зоря», який розпочався з благословення всечесного отця Ігоря Ємчука. На семінарі були присутні староста Дмитро Степанович Коломийчук, який висловив слова подяки за сумлінну працю бібліотекарів.

У заході брали участь дует «Я + Ти» – Андрій і Дарія Кучмеї, зразково-хореографічна студія «Зірничка» (керівник Маріанна Карп’як-Кучмей )та виконавці танців (Юлія Мельник, Віталіна Федун, Роксолана Дирбавка), бард, поетеса Зореслава Григорів, яка презентувала Городенківській міській публічній бібліотеці ім. Леся Мартовича збірник пісень «Хай святиться ім’я Твоє».

Модератор заходу завідувачка бібліотеки-філії с. Городниця Марія Степанівна Срайко.

Присутні мали можливість переглянути виставку картин художника, співака і музиканта Андрія Кучмея.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *