Сини твоєї Батьківщини, в них сила духу непоборна!

З нагоди відзначення Дня захисника України в читальній залі Городенківської центральної книгозбірні представлена книжкова виставка – присвята «Сини твоєї Батьківщини, в них сила духу непоборна!».
Для суб’єктів пробації спільно з провідним інспектором Іриною Дмитрук Городенківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області завідувачка відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук презентувала дану виставку. Зокрема, зазначила, що 14 жовтня в Україні – особливий день, адже відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Християни східного обряду відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року на свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже понад півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії. День захисника України був офіційно встановлений як державне свято 14 жовтня 2014 року указом Президента.
Перший розділ виставки має назву:
«Вітчизна свята, дорога Україна,
Для кожного з нас ти у світі – єдина!»
У День захисника України ми вшановуємо захисників та героїв різних епох нашої історії, адже, волелюбні козаки, зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, і були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею.
Другий розділ:
«Я – українець. Був ним, є, і буду!»
Під час Другої світової війни зародилася Українська повстанська армія як збройна сила проти гітлерівської окупації батьківських земель та більшовицької наруги над нашим народом. Віддавшись під опіку Пресвятої Богородиці, вояки вважали свято Покрови днем створення легендарної визвольної армії.
Третій розділ:
«Герої сучасної війни»
Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.
14 жовтня – день, який має символізувати нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *