Осіння школа для модераторів кіноклубів Docudays UA

Більше 100 учасників з усієї України взяли участь в «Осіння школа для модераторів/ок кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA», яка відбулась 24-30 вересня у с. Коблево Миколаївська обл. Серед них Надія Виклюк модератор кіноклубу «Правовий простір», який діє при Городенківській центральній районній бібліотеці ім. Леся Мартовича.
Насичена програма сесій включала різноманітні теми: права та свободи громадян, реформи крізь призму прав людини, адвокація, фандрейзинг, партнерство, нетворкінг. Вивчали міжнародний досвід фестивалів у розвитку мережі кіноклубів чеських колег. Плідною та продуктивною була робота в потоках, де учасники вивчивши проблеми своїх громад, складали плани адвокаційних компаній та презентували їх на загальному обговоренні. Цікавими були перегляди кінофільмів «Підборіддя», «Хворісукалюди», «Раби», «Джовані, або танцюючі на воді» та їх обговорення.
Щиро вдячна організаторам Docudays UA за можливість взяти участь у осінній школі та велика подяка спікерам та спікеркам, фасилітаторам та фасилітаторкам, модераторам та модераторкам за отримані знання та набутий досвід, який буде використаний для розвитку нашого кіноклубу «Правовий простір»

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *