«Ніжний геній гармонії»

Найвеличніший польський композитор Фредерік Шопен оточений легендами та домислами, як і всякий геній. Його твори не залишають байдужими уже не одне покоління любителів фортепіанної музики. По праву великого митця називали «поетом фортепіано». Його твори виконують із задоволенням на конкурсах і концертах, уривками із безсмертних творінь «ілюструється» велика кількість програм і фільмів, адже музика великого Шопена – універсальна.
До 210 річниці від дня народження Фредеріка Шопена у літературно-музичній світлиці «Берегиня» Городенківської ЦРБ ім. Л. Мартовича відбулася музична візитка «Ніжний геній гармонії». Бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Михайлюк запропонувала учням 10-х класів ЗОШ №2 I-IIIст. цікаву розповідь про життя та творчість знаменитого майстра мелодії, яка була ілюстрована відеороликами з уривками безсмертних творінь композитора.
Також учні здійснили віртуальну екскурсію до музею Шопена у Варшаві, у залах якого і сьогодні звучить музика великого поляка у сучасній інтерпретації, адже творіння Шопена – безсмертні.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *