Презентаційна імпреза 100–го журналу «Перевал»

Два десятки літ минає, як світлиця «Берегиня» Городенківської центральної районної бібліотеки влаштовує для своїх користувачів – відвідувачів Стрітенські зустрічі. Цьогоріч багаточисельна аудиторія радо зустрічала творців Всеукраїнського літературно-художнього і громадсько-політичного журналу «Перевал»: головного його редактора, заступника голови НСПУ, поета-пісняра, прозаїка, сатирика та журналіста Ярослава Ткачівського, члена редакційної колегії видання – поета, заслуженого журналіста України Івана Гавриловича та одну із найактивніших членів редакційної колегії, очільницю ОУНБ ім. Івана Франка, заслуженого працівника культури України Людмилу Бабій.
Гості, презентуючи сотий номер журналу, вголос ділилися своїми роздумами про бурхливе сьогодення, проблемами письменницького життя на Прикарпатті та в Україні, порушували суспільні проблеми нації. Розпочалася презентаційна імпреза словом – благословенням отців – деканів Ігоря Левицького та Богдана Мороза, які, до речі, першими придбали нові видання,
а ще отець-декан Ігор Левицький офірував 1000 грн. на підтримку журналу «Перевал» .
Задушевним надихом до прем’єри журналу став виступ очільниці обласної наукової бібліотеки, модератора чи не всіх культурно-просвітницьких заходів в стінах обласної книгозбірні, заслуженого працівника культури України Людмили Бабій. Добірки ліричних віршів, презентованих поетами Ярославом Ткачівським та Іваном Гавриловичем, заворожували глядацькі серця, сколихнули до глибини душі жіночу аудиторію, яка сприймала ці нехитрі інтимні строфи, як подарунок в день закоханих.
Особливої харизми святу додавали пісні, як українських авторів, так і на слова Ярослава Ткачівського, у виконанні барда Євгена Ротермана, срібноголосої Галини Новицької. Не залишили байдужими гостей задушевні мелодії юних музикантів, вихованців Городенківської дитячої музичної школи по класу фортепіано (вик. Марія Яківчик) Яіри Острик та Станіслава Левінського.
Привітали з багацьким ужинком редакційну колегію «Перевалу» директор районної книгозбірні Марія Підлеснюк, яка за дорученням мерії запропонувала їхні імена занести в реєстраційну книгу почесних гостей м. Городенки та завідувачка Чернятинської бібліотеки – філії Орислава Малоглова. Модерувала захід завідувачка відділу краєзнавства та народознавства ЦРБ Марія Сорока. Завершилося свято, а на душі ще довго звучала щемлива лірика та задушевні мелодії.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *