«Під Крутами пішли в безсмертя…»

Нема любові понад ту,
Що окропила кров’ю Крути,
І ту гарячу кров святу
Повік Вкраїні не забути.
29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
З цієї нагоди в читальній залі центральної книгозбірні біля виставки – реквієм «Під Крутами пішли в безсмертя…» було проведено патріотичну п’ятихвилинку – вшанування героїв Крут.
Завідувачка відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук з ініціативи провідного інспектора сектору Ірини Дмитрук для суб’єктів пробації Городенківського районного сектору філії Державної установи «Центру пробації» в Івано-Франківській області зробила короткий історичний екскурс до подій битви під Крутами, а також презентувала книжкові видання з даної виставки.
І, зокрема, зазначила, що у бою під Крутами полягли київські студенти й гімназисти, що у січні 1918-го стали на захист незалежності своєї Вітчизни. Назва невеликої станції Крути, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач-Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *