Свято Миколая в бібліотеці

Сьогодні Святий Миколай відвідав світлицю «Берегиня» центральної районної бібліотеки, де панувала святкова атмосфера для дітей з матерями, які є учасниками клубу «Ти не одна», що діє при бібліотеці! Подарунки були щедрими: через отця-декана Ігоря Левицького та парафіян церкви Успіння Пресвятої Богородиці Чудотворець Миколай роздарував солодощі та іграшки. Розчулені турботою Святого малята вдячно і захоплено читали вірші, молитви.
Благословив свято отець-декан Ігор Левицький. Привітала дітей директор ЦБС Марія Підлеснюк. Голова клубу «Ти не одна», бібліотекар відділу краєзнавства та народознавства Галина Мороз розповіла їм цікаві історії з життя Святого Миколая.
Святкове дійство прикрасили музичні вітання вихованців зразкової студії дитячої пісні «Дзвіночок» Городенківського РПК (керівник Галина Парфенюк). Учасники лялькового театру «Лялька і книга» дитячої центральної бібліотеки підготували та показали лялькову виставу «Святий Миколай, до нас завітай!»
Присутні також мали можливість познайомитись з творчістю покутських митців, виставки яких експонуються в ЦРБ.
Директор бібліотеки Марія Підлеснюк та члени клубу «Ти не одна» щиро вдячні за благодійну допомогу у проведенні свята Миколая отцю-декану Ігорю Левицькому та парафіянам церкви Успіння Пресвятої Богородиці, благодійному фонду «Милість».

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *