Майстер-клас «Азбука макраме»

В Арт-студії центральної районної бібліотеки відбувся захоплюючий майстер-клас «Азбука макраме», який провела талановита городенківська мисткиня, майстер декоративно-прикладного мистецтва Ганна Левінська. Вона повела присутніх у барвистий дивосвіт загадкових вузликів. А її вихованці – учні центру творчості учнівської молоді напрочуд успішно передавали набуті знання та уміння учням ДНЗ «Городенківського професійного ліцею». Студія бібліотеки була переповнена шанувальниками оригінального мистецтва. У затишній творчій атмосфері створювали ажурні композиції, оригінальні декоративні вироби.
Директор книгозбірні Марія Підлеснюк представила гостю аудиторії, подякувала за цікавий захід та ознайомила з викладкою літератури «Добрих рук – майстерність».
Щирі слова подяки звучали від учнів та педагогів ліцею і всіх присутніх, які мали можливість познайомитись з одним із стародавніх і сучасних різновидів рукоділля – макраме, яке сприяє прилученню до прекрасного, навикам у звичайному бачити незвичайне, глибоко відчувати гармонію кольорів і форм.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *