«Суворий літописець епохи»

Сьогодні в центральній районній бібліотеці в літературно-музичній світлиці «Берегиня» відбулась літературна година «Суворий літописець епохи» присвячена 170-річниці від дня народження відомого класика української літератури Панаса Мирного.
Учні 10-х класів Городенківської ЗОШ № 2 I-IIIст. мали можливість детально дізнатись про життєвий і творчий шлях письменника.
Ведуча бібліотекар відділу обслуговування користувачів ЦРБ Надія Передерко за допомогою мультимедійного обладнання продемонструвала відеоматеріали про біографію та творчість Панаса Мирного.
Панас Мирний (Рудченко) увійшов в історію української літератури як видатний письменник-реаліст, митець великого епічного таланту, автор соціальних романів і повістей з народного життя.
Особливе місце в творчості класика займає роман «Хіба ревуть воли, як ясла повні», який приніс йому невмирущу славу. Учні з цікавістю дивились відеоролик про твір, який вони вивчають за шкільною програмою. Творчість П. Мирного справила великий вплив на розвиток української літератури.
Насамкінець, ведуча ознайомила школярів з викладкою літератури по творчості Панаса Мирного «Суворий літописець епохи» з фондів районної книгозбірні.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *