«Майдан гордості та єднання»

21 листопада, Україна вже шостий рік поспіль відзначатиме День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.
В читальній залі центральної книгозбірні діє інформаційна бібліовітрина «Майдан гордості та єднання», приурочена Дню Гідності та Свободи, яка висвітлює події, які назавжди змінили історію українського сьогодення.
Книжкові видання, розміщені на бібліовітрині вкотре дають нам можливість осягнути глибину і значення Революції Гідності для розвитку України, адже найголовнішим здобутком Євромайдану є те, що він повернув Україну в епіцентр світової політики.
Кожен народ має героїв, які віддали життя за його ліпшу долю… Небесна Сотня гинула за Україну з непохитною вірою в краще майбуття української держави. І сьогодні, ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв Небесної Сотні – наших земляків.
Дідич Сергій… На Євромайдані став сотником Івано-Франківської сотні самооборони ВО «Свобода». Загинув у Києві під час сутичок між мітингувальниками та «беркутівцями».
Роман Гурик… Загинув 20 лютого на передовій під час зіткнень на вулиці Інститутській від кулі снайпера у скроню. Роман Гурик пішов із земного життя, маючи лише 19 років – таким юним він залишиться назавжди в пам’яті людей нашого та всіх прийдешніх поколінь…
Пам’ятаймо про це завжди! Слава Україні! Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *