Семінар-практикум бібліотечних працівників

«Сучасні тенденції в обслуговуванні користувачів – дітей» під такою назвою пройшов семінар-практикум бібліотечних працівників району на базі Городенківської центральної дитячої бібліотеки. Відкрила семінар заступник директора по роботі з дітьми Олександра Ничик, яка представила тему та програму проведення заняття, а також розповіла про роботу бібліотеки. З вітальним словом до учасників семінару звернулася начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Галина Олінійчук та директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк.
В семінарі взяла участь завідувач науково – методичним відділом обласної бібліотеки для дітей Людмила Острижнюк, яка виступила із мультимедійною консультацією «Сервісне обслуговування користувачів в умовах децентралізації».
Колеги ділились досвідом роботи з дітьми сьогодення. Цікаві моменти своєї роботи продемонструвала завідувач бібліотеки-філії с. Чернятин Орислава Малоглова. Емоційним акордом семінару став повчальний захід – дискусійна гойдалка «Булінгу – Ні», який професійно провела бібліотекар дитячої бібліотеки Марія Соколюк. При підведенні підсумків семінару всі учасники були одностайні «В бібліотеці найголовніший і найцінніший читач – дитина».

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *