ЗУНР – символ прагнень українців до незалежності

1 листопада виповнюється 101-а річниця з дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди в центральній книгозбірні відбулася історико-літературна студія «ЗУНР – символ прагнень українців до незалежності».
За добрим українським звичаєм захід розпочався з Божого благословення отців – деканів Ігоря Левицького та Богдана Мороза. З вітальним словом звернувся до присутніх в. о. голови РДА Степан Михайлюк і побажав усім тих почуттів гордості за нашу націю, що сповідували учасники Листопадового Чину, які своїм життям довели відданість Україні та національним ідеалам.
Ведуча святкового дійства завідувачка відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук зробила історичний екскурс до подій створення та існування ЗУНР, продемонстрований відеоматеріал за допомогою мультимедійного обладнання.
Яскравим доповненням історико-літературної студії були патріотичні стрілецькі пісні у виконанні фольклорного ансамблю «Криниця» с.Чернятин (керівник завідувачка бібліотеки Орислава Малоглова) та поезія «Ми – українці», який декламувала Антоніна Вінтоник (керівник Антоніна Левінська).

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *