Живописець істини

«Живописець істини» – так називали найвидатнішого митця «золотої епохи» в історії Іспанії Дієго Родрігеса де Сільва Веласкеса 420-у річницю від дня народження якого святкує культурний світ у 2019 році.
Творчість Дієго Веласкеса є вершиною іспанського живопису ХVIIст. Зберігши національну самобутність, він став майстром європейської художньої традиції. У своїх роботах видатний іспанець відтворював історичні сцени, писав портрети монархів, відомих персон і простолюдинів. Його роботи стали взірцем для імпресіоністів і художників-реалістів і були відтворені у творчості Сальвадора Далі і Пабло Пікассо.
Бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Михайлюк запропонувала учням 9-А класу ЗОШ №2 I-IIIст. м.Городенка цікаву розповідь про життєвий та творчий шлях Дієго Веласкеса, з іменем якого пов’язаний період найвищого піднесення в історії іспанської культури.
Яскравим доповненням до мистецько-біографічного етюду стали відеоролики про творчість відомого художника, а також подорож віртуальною картинною галереєю, в якій експонувалися полотна Дієго Веласкеса.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *