Показ фільму «Паперові зірки»

В кіноклубі «Правовий простір», що діє при Городенківській центральній районній бібліотеці відбувся показ фільму «Паперові зірки» (реж. Інна Омельченко, 2016) Міжнародного кінофестивалю про права людини Docudays UA, для учнів 1-А (5) класу Городенківської гімназії. Фільм висвітлює події, які розвиваються в дитячому літньому таборі. Основні героїні-дівчатка Аліна і Поліна, які потрапивши в табір в однакових умовах поводяться по-різному.
Кінокартина допомагає підвищити рівень толерантного ставлення до оточення, наочно демонструє соціальні та емоційні зв’язки, що забезпечують необхідні умови для розвитку дитини, наводить приклади того, що роблять очевидці під час булінгу для захисту життя та людської гідності.
Обговорення фільму відбувалося за участю соціального педагога Городенківської гімназії Ірини Лучак. Під час дискусії стрічки модератор Надія Виклюк звернула увага на те, як поводила себе дівчинка Аліна по відношенню до Поліни, як швидко діти вміють налагоджувати комунікацію з однолітками.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *