Сільська бібліотека в дзеркалі часу

Бібліотеки, що існують протягом тисячоліть, є тим унікальним середовищем, де людина збагачується інтелектуально та емоційно завдяки доступу до великого обсягу інформації, до надбань науки і культури. Сьогодні ці храми знань зазнали суттєвих трансформацій, змінивши традиційні уявлення громади про себе як про заклади, в яких панують лише книжки і сувора тиша. В умовах сучасного інформаційного середовища книгозбірні віддають перевагу новим формам роботи та шукають інші шляхи співпраці з громадами.
В Городенківській районній бібліотеці відбувся день методичного консультування «Сучасна бібліотека в дзеркалі часу». В ході роботи відбулося підведення підсумків районного етапу конкурсу «Краща бібліотека 2019 року», якою стала Вікнянська бібліотека-філія. Директор ЦБС Марія Підлеснюк звернула увагу на важливість створення нових бібліотечних послуг, які б цілком задовільняли інформаційні потреби сучасного користувача.
«Поетапний перехід публічних бібліотек з класифікації ББК на УДК» таку консультацію надала завідувачка відділу комплектування та обробки книжкових фондів ЦРБ Ганна Іванюк. Завідувачка бібліотеки-філії с.Поточище Ганна Семенюк поділилася інформацією з обласного семінару, метою якого було ознайомлення з автоматизованою бібліотечною системою Koha. Надія Виклюк – методист І к. ЦРБ познайомила колег з новинками в сфері бібліотечних послуг, висвітлення роботи своєї бібліотеки у соціальних мережах. Бібліотечні працівники обмінялися досвідом роботи.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *