Методична та практична допомога сільським бібліотекам

Сьогодні бібліотеки переживають добу змін – якісних та кількісних, залишаючись традиційними центрами культури, знань і духовності.Саме в бібліотеці відчуваєш плин часу і велич письменницької праці.
Бібліотека в селі – це платформа для культурного розвитку сільської громади. Сучасна бібліотека повинна швидко адаптуватися до потреб читача, його запитів, уподобань. Кредо сучасної бібліотеки: «Бути корисним та затребуваним для своєї громади».
Розуміючи реалії сьогодення, бібліотечні працівники сільських філій повинні бути готові до запровадження інформаційних технологій у бібліотечній сфері, які допомагають якісно і в повній мірі задовольняти читацькі потреби, сформувати у користувачів позитивне ставлення до бібліотеки як центру інформації, культури, освіти, спілкування та дозвілля.
Отож, заступник директора по роботі з дітьми Олександра Ничик та провідний методист Віра Гудзик з виїздом у сільські біблотеки-філії с.Топорівці, Торговиця, Рогиня, Острівець, Сороки, Слобідка, Чернятин надали методичну та практичу допомогу «Роль сільської бібліотеки у житті місцевої громади».
Окремо хочеться відзначити і подякувати депутату обласної ради Івану Візінському за встановлення вікон в бібліотеці с. Топорівці.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *