У центрі уваги – сільська бібліотека

Бібліотека в селі – це платформа для культурного розвитку сільської громади. Час не стоїть на місці й змушує книгозбірні змінювати, трансформувати свої основні функції, перш за все, з урахуванням інформаційних запитів та інтересів користувачів.
Сьогодні це вже неможливо без пошуку і впровадження нових форм обслуговування, новітніх комунікаційних технологій, що забезпечують доступ до світових інформаційних ресурсів.
З метою надання методичної та практичної допомоги минулого тижня методисти центральної районної бібліотеки Оксана Ничик, Надія Виклюк, директор ЦБС Марія Підлеснюк відвідали філії сіл: Ясенів Пільний, Серафинці, Котиківка, Рашків. Вони акцентували увагу на реаліях сьогодення, роботі працівників сільських філій, які повинні бути готові до запровадження інформаційних технологій у бібліотечній сфері, допомагати якісно і в повній мірі задовольняти читацькі потреби, формувати у користувачів позитивне ставлення до бібліотеки як центру інформації, культури, освіти, спілкування та дозвілля.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *