Перегляд кінофільму

Кіноклуб «Правовий простір» Docudays. UA, що діє при центральній районній бібліотеці запросив за показ фільму учасників клубу «Відкриті серця» (люди з особливими потребами). Переглянули фільм української режисерки Аліси Коваленко «Домашні ігри» з 5-ї колекції Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays. UA.
Стрічка зображує історію Аліни Шилової, 20-річної дівчини з бідної київської родини, яка має шанс вирватися з нетрів життя завдяки футболу. Юна спортсменка на піку своєї кар’єри й очікує на запрошення до національної збірної України. Але життя приготувало для неї випробування: мама дівчини помирає, залишивши на неї молодших брата та сестру. Аліна змушена робити вибір: футбол або сім’я.
Фільм допомагає сформувати розуміння потреб та важливості реалізації права на сім’ю, щасливе дитинство, розвиває здатність оцінювати події життя, явища, обговорювати їх, критично мислити, розвиває вміння цінувати свою сім’ю.
Глядачі були глибоко зворушені вчинком Аліни, яка не дивлячись на життєві обставини зуміла зберегти свою сім’ю та повернутися до спорту. Під час дискусії за чашкою кави, яка розгорнулась після перегляду фільму, модератор кіноклубу Надія Виклюк задавала питання учасникам: «Кого вважають дітьми?, «Які права мають діти?».

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *