Лев Бачинський творець соборності України

Нещодавно вийшло друком перевидане і доповнене видання молодого історика, нашої землячки з с. Монастирок Ганни Паски «Лев Бачинський творець соборності України» за науковою редакцією кандидата історичних наук, доцента кафедри історичних наук Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника Андрія Королька та за участю родини Бачинського з Канади та Америки.
Презентаційна імпреза з нагоди появи нової книги, яка відбулась в ЦРБ, зібрала чималу аудиторію. Авторка представила свою працю, подякувала членам родини, що прибули на свято, за фінансову допомогу та сприяння виходу у світ книги, а це: внучка Лева Бачинського Таїсія Ружицька з Матеяшиків, Торонто, Канада та внук земляка – Левко Бачинський, місто Ричмонд, Вірджинія, США, правнучка політика Наталія з Бачинських та зовсім юні правнуки, президент «Суспільної Служби українців Канади» Божена Іванусів, Торонто, Канада та Зіновій Матчак – директор видавництва «МС», Львів.
Співведучий заходу Андрій Королько почергово запрошував до слова поважних гостей як з – за океану так і місцевих – голова РДА Ярослав Левкун, в.о. міського голови Любомир Музичка, заступник голови обласної організації СПУ України Василь Бабій, сільський голова Серафинців Василь Кабан, редактор альманаху «Ямгорів» Володимир Никифорук, краєзнавець Степан Павчак. Директор районної книгозбірні Марія Підлеснюк відзначила важливість цієї монографії, подякувавши високоповажним гостям та авторам – історикам, обдарувавши їх пам’ятними сувенірами.
Благословив свято отець-декан Ігор Левицький. Зворушив зал, особливо гостей з-за океану, спів фольклорного ансамблю «Серафинчанка», який дарував народні пісні, записані в рідному селі Лева Бачинського. Модерувала захід Марія Сорока.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *