Школа менеджера для керівників бібліотек Івано-Франківщини

На базі Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка відбулася школа менеджера на тему «Сучасна бібліотека як осередок гуманізації суспільства», в якій взяла участь завідувач науково-методичного відділу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Богуш Т.І.
З привітальним словом до учасників заходу звернувся начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Васильович Федорак.
Головною темою для обговорення було визначено позиціонування сучасних бібліотек в реаліях сьогодення як центрів не тільки читання, але й духовного, інтелектуального, творчого розвитку місцевої громади, їхні можливості для соціальної допомоги незахищеним верствам населення, організації змістовного дозвілля молоді. Цього особливо вимагають процеси децентралізації в Україні.
Про це говорив у своєму виступі «Заклади культури в об’єднаних територіальних громадах» регіональний консультант з юридичних питань проекту «Пульс» Асоціації міст України Андрій Ігорович Деркач.
«Кадри публічних бібліотек в умовах децентралізації» – такою була тема доповіді завідувача науково-методичного відділу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Тетяни Іванівни Богуш.
Досвідом бібліотек Городенківської ЦБС з питань «Залучення активної молоді до життя бібліотечної громади» поділилася директор центральної районної бібліотеки Марія Підлеснюк та методист Надія Виклюк.
Усі учасники школи менеджера підтвердили необхідність збереження бібліотек як освітніх, інформаційних та соціокультурних осередків в умовах адміністративної реформи в Україні.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *