ЄС на книжковій полиці

Городенківська центральна бібліотека для дітей приєдналась до участі у проекті «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». Проект запроваджений Представництвом Європейського Союзу в Україні з метою розширення інформаційних ресурсів бібліотек, популяризації знань про ЄС та європейську інтеграцію України. В рамках проекту в бібліотеці відбулося відкриття інформаційного куточка Європейського Союзу «ЄС на книжковій полиці». Тут представлена символіка Європейського Союзу, хештег проекту, прапор, карта ЄС, методичні матеріали про ЄС, та інші. В спеціальному шоу боксі зберігаються інформаційні матеріали про ЄС, які допоможуть користувачам поповнити свої знання про історію, напрямки діяльності, принципи функціонування Європейського Союзу.
Діти з захопленням переглядають літературу, яку бібліотека отримала у рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».
Ласкаво просимо всіх бажаючих відвідати європейський куточок, адже це гарна нагода дізнатися більше про сусідні країни, зібратися разом та порозважатися.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *