Семінар-тренінг бібліотечних працівників

На базі центральної районної бібліотеки відбувся районний семінар-тренінг «Універсальна десяткова класифікація: від теорії до практики» для працівників сільських філій.
З вітальним словом розпочала семінар начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Галина Олінійчук. Директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк ознайомила присутніх з програмою семінару, наголосила на пріоритетних напрямках бібліотек сьогодення.
Марія Семен завідувачка відділу наукової обробки документів, організації та ведення каталогів ОУНБ ім. І.Франка надала змістовну, детальну консультацію «Поетапний перехід бібліотеки на універсальну десяткову класифікацію».
Практичне заняття для сільських бібліотекарів по індексуванню документів з таблицею УДК провела завідувачка відділу комплектування та обробки книжкових фондів ЦРБ Ганна Іванюк.
В рамках районного семінару відбулась зустріч з громадським діячем, меценатом, автором двох десятків збірок афоризмів, молитов, віршів Іваном Григорчуком та презентація книги рецензій на його твори письменника, публіциста, кандидата наук з соціальних комунікацій Михайла Василенка «Високо іскри летять». В ній науковець дав чітку характеристику та високу оцінку «майстра афористичної творчості» І. Григорчука.
Відомого на Покутті земляка вітали з добірним ужинком начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Галина Олінійчук, гостя з Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка Марія Семен, директор районної книгозбірні Марія Підлеснюк, завідувачки бібліотеками – філіями сіл Вербівці (Г. Дзебчук), Торговиці (Г. Попович), Чернятина (О. Малоглова).
Автор ділився своїми думками, міркуваннями про сьогодення та висловлював сподівання на майбутнє, читав нові свої творіння. Настрою додавали пісні у виконанні чарівної співачки с. Поточище Мар’яни Томин.
Директор підвела підсумки семінару, відбувся обмін враженнями від зустрічі, були прийняті зауваження та побажання.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *