Шедеври світового мистецтва

Там, за вікном нуртує сьогодення,
А тут, де тиша ніби вкопана стоїть,
По-своєму святкові і буденні
“Законсервовані” миттєвості століть.
Щоб ми могли своє вчорашнє знати.
Мов книгу знань, щоб погортали час,
Довірливо очима експонатів
Минуле наше дивиться на нас…

Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. В цей день більшість музеїв працюють безкоштовно і радо показують свої виставкові зали.

Міжнародний день музеїв з’явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums – Міжнародна рада музеїв) було прийнято пропозицію російської організації про установу цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.

У центральній книгозбірні до Міжнародного дня музеїв діє книжкова виставка – екскурсія «Шедеври світового мистецтва». Ознайомившись з книжково – ілюстративними матеріалами, які представлені на даній виставці, ми ніби мандруємо музейними залами Лувру, Британського музею у Лондоні, галереєю Уффіці у Флоренції , музею Метрополітен у Нью-Йорку, Ермітаж, Санкт-Петербург і звичайно, відомими музеями України та нашого краю, зокрема, Національного музею історії України , музею українського народного декоративного мистецтва, Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського, Коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини, адже, музеї – важливий засіб культурного обміну, збагачення культур і розвитку взаєморозуміння, співробітництва й миру між народами.
Запрошуємо всіх небайдужих оглянути дану виставку, яка поєднує
минуле, сьогодення й майбутнє, виховує почуття прекрасного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *