Виробниче навчання

На базі Городенківської ЦБС 15 травня відбулося виробниче навчання бібліотечних працівників. Тема навчання: «Розвиток креативності бібліотекарів та формування впевненості в собі». Перед присутніми виступила директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк. Про формування впевненості бібліотечного працівника розповіла провідний методист Віра Гудзик.
Зробити бібліотеку яскравою, показати нестандартний зміст і форму її діяльності, узвичаїти найсучасніші засоби комунікації, працювати у відповідному часовому режимі – завдання не з легких. Зміни, які відбуваються в суспільстві, потребують нових рішень, нових підходів, застосування новітніх технологій, віртуальних комунікацій, безперервного діалогу з читачем.
Професіоналізм, ентузіазм, комунікативні навички, вміння працювати в команді та ефективно вирішувати проблеми, ініціативність, гнучкість, інноваційність і креативність – ось складові успіху бібліотекаря.
Свою креативність проявила бібліотекар-філії с. Воронів Кубієвич Марія Павлівна. А саме, вона дала зрозуміти, що зміни в житті людини та розвиток технологій відбуваються стрімко. Сьогодні є важливим вміння керувати інформацією й орієнтуватися на запити людей, яким ця інформація потрібна.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *