Гумористична пектораль з Дмитром Михайлюком

Цьогорічний місяць травень був схожим на жовтневу днину: затяжні холодні дощі, хмурість неба, навіть депресія іноді сковувала душу. Та все ж, дякуючи Богові, є події та люди, які добавляють світло в нашу сіру буденність. Саме таким промінчиком серед дощової днини для городенківчан стала зустріч в центральній районній бібліотеці з багатолітнім фотокореспондентом районної газети «Край» (нашого улюбленого часопису), народним сміхованцем, автором багатьох курйозних бувальщин, коміксів та кумедних притрафунків Дмитром Михайлюком.
«Дмитро Михайлюк – ціла епоха в городенківській журналістиці. Він один із перших вступив на поріг редакції «Краю», новоствореного на зорі України видання, яке гуділо на всю округу», – так написав головний редактор часопису Ігор Терлецький в передмові до збірки гумористичних творів колишнього працівника районки. «Бувальщини й небилиці, гуморески та приповідки, образки сільських буднів, анекдоти і багато інших веселощів ледь не щодня висипаються з казкової торби уродженця с. Чернятина Дмитра Михайлюка», – підкреслив очільник «Краю».
На зустрічі автор люб’язно ділився з аудиторією новими дотепними міксами, пригодами, з іскрометним жартом розмірковував вголос про сучасне життя, презентував збірку своїх творінь « Смішні сюжети, справедливі розповіді».
Слухаючи нехитрі «сповіді» душі і серця, зал неодноразово вибухав оплесками та сміхом. Поважного гостя вітали – давній приятель та вчитель з фотомистецтва, комедіант від природи Роман Ковалів, завідувачка сільською бібліотекою – філією с. Чернятин Орислава Малоглова та директор районної книгозбірні Марія Підлеснюк. Модерувала захід зав. відділом краєзнавства та народознавства ЦРБ Марія Сорока.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *