Тиждень юнацької книги

Відділом обслуговування центральної районної бібліотеки проведений «Тиждень юнацької книги», зокрема учні 10-го класу ЗОШ №1 I-III ст. «посмакували» книжковим джемом для читачів – гурманів, а саме новою книгою популярного українського письменника, мандрівника і популяризатора науки – Макса Кідрука «Де немає Бога». Ведуча – завідувачка відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук, насамперед, ознайомила дітей з творчістю Макса Кідрука, наголосивши на тому, що твори автора неодноразово ставали лауреатами престижних літературних премій та перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.
Бібліотекар юнацького відділу Ірина Мухіна презентувала школярам 11-го класу ЗОШ №1 I-III ст. нову книгу популярного українського романіста, поета, перекладача та есеїста Любка Андрія «Твій погляд, Чіо-Чіо-Сан». Розповіла учням про автора Андрія Любка, який живе і працює в Ужгороді та про його захоплюючу і різноманітну творчість. Ведуча закликала учнів задуматись чи справді поділ на добро і зло є в цьому романі таким однозначним? Відповіді на останнє запитання читач не знайде до самої розв’язки, а можливо, й після неї…
У Всесвітній день поезії в рамках проведення тижня юнацької книги, бібліотекар юнацького відділу Ірина Мухіна провела урок поетичного настрою до 175-річниці від дня народження Поля – Марія Верлена під назвою «Найперше – музика у слові».
Учні 10-класу Городенківської ЗОШ №2 I-III ст. мали змогу детально ознайомитися з творчістю поета. За допомогою мультимедійного набору побачили у відеороликах самого автора, почули «живий голос», послухали поезію і кожний з присутніх мав можливість самостійно проаналізувати творчість поета.
Для учнів 9–го класу ЗОШ №2 I-III ст. на юнацькому абонементі було презентовано виставку – адвайзер «Молодь України: соціальні цінності та установки». Завідувачка відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук акцентувала увагу школярів на таких розділах виставки:
«Герої сучасної війни», в якому зібрано друковані матеріали про воїнів АТО Городенківського району; «Юридичний компас молоді»; «Вибрати професію – вибрати долю»;
Але особливо, бібліотекар, виділила тему шкідливих звичок серед молоді, яка наразі є дуже актуальною в нашому суспільстві. На виставці цю проблему висвітлено в розділі «Тенети небезпеки», не оминула й тему ВІЛ-інфекції та СНІДу в розділі «Ти крутий тому, що ти здоровий і знаєш все про ВІЛ та СНІД», ознайомивши школярів з літературою по даній темі. Насамкінець, бібліотекар закликала юнацтво бути соціально активними громадянами країни та вести здоровий спосіб життя.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *