Літературно-мистецька імпреза

Таки воістину багата талантами наша покутська земля! Що не село, що не містечко – як не співак, то музикант, як не поет, то художник.
Споконвіків наш край славився митцями. Цими днями виповнилося 100 років від дня народження талановитого поета, журналіста, воїна Григорія Никифорука.
В Городенківській центральній районній бібліотеці відбувся літературно-мистецький вечір, приурочений цій ювілейній даті. На свято прибула родина поета – дочка Марія, внуки, правнуки, племінники. Ведуча дійства Марія Сорока, представляючи короткий, та все ж змістовно – насичений життєвий і творчий шлях поета, знайомила з його ліричними віршами. Присутні відкрили Григорія Никифорука заново через спомини родини: дочки Марії, яка проживає в Торговиці, племінниці Мирослави Березовської з Городенки та першого лауреата журналістської премії ім. Григорія Никифорука Володимира Приймака.
З нагоди 100-літнього ювілею земляка з над Прута – не менш талановитий художник з над Дністра Андрій Кучмей презентував свою нову виставку картин. Художник розповів про своє сходження до вершин малярського ремесла, про тих людей, які формували його творчий світогляд, розвивали в його серці бажання творити, спричинилися до пізнання нової течії в образотворчому мистецтві – абстракціонізму.
Талановите подружжя Кучмеїв прикрасили свою презентаційну імпрезу духовними піснями. Долучились до вітальної вервечки з нагоди вшанування поета Григорія Никифорука та художника Андрія Кучмея головний редактор літературно-мистецького та краєзнавчого альманаху «Ямгорів» Володимир Никифорук, директор районної книгозбірні Марія Підлеснюк та юна співачка – бандуристка Христина Мамон.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *