Сільська бібліотека в дзеркалі часу

Неможливо уявити сучасне життя без бібліотек, куди кожна людина може прийти, щоб отримати необхідну інформацію або «підзарядити» духовним багатством, залишеним нам у спадщину.
Сільська бібліотека – важливий елемент життя своєї громади. Це своєрідний центр, який сприяє підвищенню рівня освіченості людей та їхній поінформованості щодо змін, що стосуються усіх сфер життя.
В центральній районній бібліотеці відбувся черговий день методичного консультування «Сільська бібліотека в дзеркалі часу». Директор ЦБС Марія Підлеснюк звернула увагу на роль сільських бібліотек у інформаційному просторі сьогодення. Заступник директора по роботі з дітьми Олександра Ничик підвела підсумки І етапу конкурсу «Кращий читач року». Зав.відділу комплектування та обробки літератури Ганна Іванюк ознайомила колег з актами списання літератури.
Присутні мали змогу переглянути мультимедійну арт-терапію «Живопис – це поезія, яку бачать» до 110-ї річниці від дня народження М. Приймаченко, яку провела бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Левицька.
На завершення бібліотекарі обмінялись досвідом роботи, своїми напрацюваннями та планами на майбутнє.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *