Черговий показ фільму

На прохання працівників біблоітек в кіноклубі «Правовий простір» Городенківської центральної районної бібліотеки, за сприяння Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбувся черговий показ фільму «Боротьба Джамали» (Швеція, 2017, реж. Елін Йонссон). Метою кіноклубу є сприяння популяризації й розвитку документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.
Сюжет фільму – дуже особистий. Журналісткою Елін Йонссон зафільмований потужний портрет надзвичайно талановитої співачки Джамали, трагічної історії її сім’ї та кримських татар.
Тридцяти хвилинна кінострічка змусила присутніх, затамувавши подих, разом з головною героїнею пережити трагічні миттєвості фільму та задуматися над сьогоднішньою ситуацією анексованого Криму. Глядачі висловлювали свої думки з приводу трагічних подій змальованих у стрічці, захоплювались мужністю та витримкою бабусі Джамали, яка під час депортації втратила єдину дочку. Захоплювались Джамалою, її талантом та вмінням донести до глядачів всю трагедію 1944 р. у своєму виступі на пісенному конкурсі Євробачення.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *