«Живопис – це поезія, яку бачать»

В літературно-музичній світлиці «Берегиня» відбувся захід, арт-терапія під назвою «Живопис – це поезія, яку бачать», присвячений 110-річниці від дня народження Марії Приймаченко.
Народна художниця України, лауреат Державної премії України ім. Т.Г.Шевченка Марія Приймаченко своєю творчістю відкрила оригінальну сторінку самобутнього мистецтва світової культури. ЇЇ виставки з великим успіхом експонувалися у Франції, Канаді, Польщі, Росії, Німеччині та багатьох інших країнах світу.
Ведуча заходу бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Левицька за допомогою мультимедійних засобів продемонструвала відеоматеріал учням 9-го класу ЗОШ №1 та 10-го ЗОШ №2 про важкий життєвий шлях та творчу діяльність великої художниці.
Картини Марії Приймаченко буквально приголомшують глядача якоюсь чаклунською привабливістю барв. Естетичний вплив творів геніальної художниці часто залежить від невловимих нюансів, що майже не підлягають ні науковому аналізу, ні вислову. Школярі мали змогу переглянути у відеороликах виставку картин самобутньої майстрині.
Творчість великої української художниці є незбагненним, утаємниченим і прекрасним явищем, яке упродовж тривалого часу привертало і буде привертати увагу дослідників і шанувальників мистецтва.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *