Серцю властиво любити

Любов – найкраще в світі почуття,
Воно не має меж – воно безкрає
З любові починається життя,
Воно усе найкраще починає!
Кохання одне з найкращих і найглибших людських почуттів, невичерпне та вічне, як саме життя. Його сила облагороджує, робить людину добрішою і кращою, спрямовує на величні діла і героїчні вчинки, а іноді змушує тяжко страждати.
Вічна загадка любові, життя люблячого серця, вічні відтінки людських стосунків завжди були в центрі уваги поетів і поезії. Чому? Мабуть, тому, що поети відчувають світ набагато тонше, набагато гостріше, ніж будь – хто інший. Кохання – це таїна, що давала поетам поштовх до творчості, силу й живлющу наснагу творити справжні шедеври.
Тож напередодні дня Святого Валентина в районній дитячій бібліотеці відбулась літературна експозиція «Серцю властиво любити», на яку були запрошені учні 7 класу ЗОШ №2 з їх класним керівником Оксаною Слободян. На зустрічі бібліотекар Марія Соколюк ознайомила дітей з поетами різних поколінь, які в своїй творчості оспівували це прекрасне почуття, яке вони переживали в продовж всього свого життя, це: Л. Українка, І. Франко, В. Сосюра, В. Симоненко, Л. Костенко. Розповідь перепліталася з переглядом відеороликів. Зустріч завершилась такими словами: Любов – найбільше багатство людського духу. Уміймо ж берегти і звеличувати це найтендітніше і найміцніше, наймудріше і найблагородніше почуття, осяяне Божим Духом.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *