Крізь пекло Афганської війни

10 лютого завідуюча бібліотекою Ганна Борковська спільно з директором БК Надією Хорт та художнім керівником Михайлом Стецюком організували і провели вечір-спогад «Крізь пекло Афганської війни», присвячений 30-й річниці виведення військ з Афганістану в приміщенні Дубківської школи. Вечір присвячений воїнам, які були призвані на службу і відправлені на війну на чужу незнайому землю. На захід прибули воїни–афганці Городенківщини та з чотирьох сіл Далешівської сільської Ради, які були призвані на службу.
Отець Василь Дем’яник розпочав вечір спільною молитвою за всіх воїнів, які захищали і воювали на чужині, за всіх бійців, які захищають нашу землю сьогодні. Працівники Городенківської районної бібліотеки інтернет-центру мультимедійно підготували слайд шоу про спогади та службу наших військових в Афганській війні .
Хлопці – афганці зі сльозами на очах пригадали про свої бойові дії. Дякуючи Господу Богу усі десять хлопців, які були призвані на службу з території Далешівської с/Ради повернулися додому живими. Також пом’янули хвилиною мовчання і схилили голови в скорботі за тих, хто не повернувся додому і хто помер від тяжкого болю відлуння війни.
За дорученням Голови спілки Афганців, воїн–афганець Володимир Дармограй нагородив медалями за звитягу, за бойові заслуги та Почесними грамотами. Фольклорний колектив «Дубківчанка» своїми мелодійними піснями провели спогадами хлопців по стежках дитинства і юності, звучали пісні про батьківський поріг, заквітчаний барвистими квітками, про ту стежину, яка веде в село до мами. Учні школи на чолі з директором Дмитром Лозовським щиро подякували усім воїнам за їх патріотизм, мужність, за витримку. А ще з найкращими привітаннями однокласники Григорій Стецюк та Василь Малик подарували вірші та пісні у власному виконанні. На закінчення голова Далешівської с/Ради Петро Малик щиро подякував усім землякам та гостям, які прийшли на вечір-спогад. Нехай він зігріє ваші серця добром і залишить в них найкращий спогад, нехай він об’єднає всіх нас любов’ю до рідної землі. На закінчення усі присутні в залі заспівали многая літа.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *