«І гасло Бандери гриміло, мов клятва: – Здобудеш Державу, чи згинеш в борні!»

З метою формування національної політики, пам’яті, патріотичного виховання молоді, а також належної підготовки і відзначення в області 90-ї річниці Першого Конгресу українських націоналістів Івано-Франківська обласна рада проголосила 2019 рік на Прикарпатті Роком Організації Українських Націоналістів.
Ми повинні надихатися діями молодих людей, які ще тоді прагнули до сильної і незалежної України. Сьогодні знаковим є те, що оунівське вітання «Слава Україні! Героям Слава!» стало офіційним вітанням в армії, а гімн націоналістів «Зродились ми великої години» є маршем Збройних сил України.
Це прекрасно, і це не може не тішити. І в 2019-му році кожен з нас повинен прикласти якомога більше зусиль, щоб потужно відзначити рік Організації Українських Націоналістів.
Центральна книгозбірня активно долучилася до відзначення Року ОУН на Прикарпатті, адже в читальній залі протягом року буде діяти виставка – вшанування «І гасло Бандери гриміло, мов клятва: – Здобудеш Державу, чи згинеш в борні!» .
Виставка складається з чотирьох розділів:
1 розділ: «У вогні перетоплюється залізо у сталь,
У боротьбі перетворюється народ у націю;
2 розділ: «Зміст нашого життя – боротьба» ;
3 розділ: «Степан Бандера – символ нації»;
4 розділ: «Хай бій наш буде перемогою,
А перемога помстою!»
Про те, яким був життєвий шлях Провідника українських націоналістів, які ідеали керували його діяльністю, зрештою, ким він був як людина та про визвольну боротьбу ОУН у 1920 – 1950-х рр. можна дізнатися з книжкових джерел даної виставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *