Родоначальник детективного жанру

В центральній районній бібліотеці в молодіжному салоні «Едельвейс» відбулося літературне досьє «Родоначальник детективного жанру», присвячений 210-річниці від дня народження Едгара По.
Учні 7-х класів Городенківської ЗОШ №2 мали можливість дізнатись про життєвий і творчий шлях Едгара Аллана По.
Ведуча – бібліотекар відділу обслуговування Надія Передерко за допомогою мультимедійного обладнання продемонструвала відеоматеріал із циклу «Енциклопедія», уривки з фільму «Золотий жук», який вивчають за шкільною програмою.
Едгар По належить до числа класиків світової літератури. Його талант багатогранний – це проза, поезія, літературно-критичні статті, рецензії.
Едгара По вважають засновником, «батьком жанру детективу».
В кожній галузі літератури По був новатором, що визначив свою епоху і накреслив шляхи для подальшого розвитку літератури. Але визнання прийшло до нього через багато років по його смерті. Його називали письменником трагічної біографії, людиною «полоненою таємницями життя, охопленою святою жадобою зрозуміти свою душу».
Повість «Золотий жук» значною мірою побудована на розгадуванні піратських криптограм. Рукопис твору не одразу був схвалений до друку й досить довго чекав на публікацію. Коли повість все ж була надрукована, вона відразу стала шалено популярною в читачів.
Скарбниця поезії і прози американського генія багата і щедра. Великий романтик лишається живим класиком, якому є що сказати все новим і новим поколінням читачів всього світу.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *