Український Рабле

«Український Рабле» – так називали поета, етнографа, перекладача античної літератури, автора класичних сатир на міжнаціональну та антиімперську тематику, професійного лікаря Степана Васильовича Руданського, 185 – річницю від дня народження якого Україна святкує цьогоріч.
Оригінальна самобутня художня спадщина поета за силою естетичного впливу на читача стоїть на рівні визначних здобутків не лише вітчизняної, а й світової художньої літератури.
Творча оригінальність поета найповніше реалізована ним у жанрі гуморесок. Усі свої твори Руданський називав співомовками, які були зачерпнуті здебільшого з уст народу. Звід їх складає понад 2 сотні творів.
Ведуча слайд-портрету бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Михайлюк запропонувала учням 7-го класу ЗОШ №1 I-III ст. м. Городенки цікаву розповідь про життєвий та творчий шлях Руданського, з іменем якого пов’язане завершення формування в українській поезії віршової гуморески як жанру.
Яскравим доповненням до розповіді стали відеоролики за мотивами творчості відомого поета. Також учням була презентована викладка творів Степана Руданського з фондів ЦРБ.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *