Мистецька палітра Нестора Московича

В народі кажуть: «Свята Катерина прийшла – празників привела!» Відсвяткували ми вже грудневі іменинні свята – Катерини, Сави, Варвари, Андрія, щойно святитель Миколай утомлено повернув додому на спочинок з порожньою торбиною, а вже до нас завітала свята Анна та й принесла з собою ще одне свято – презентацію художнього доробку нашого краянина, художника з Котиківки Нестора Васильовича Московича. Його ім’я мало кому відоме серед професійних художників, проте, це не зменшує окраси його полотен.
Художник розповів про свою творчу стезю, потішив аудиторію цікавими житейськими притрафунками в колі своїх друзів, приятелів, колег по перу.
Митця з творчим ужинком вітали: сільський голова Котиківки Іван Вережак, редактор альманаху «Ямгорів» краєзнавець, Володимир Никифорук, від когорти митців художника привітали Григорій Стецюк, Людмила Павлюк, давні друзі п. Нестора Леся Ґудзик, Марта Дячук, Наталія Гаврилюк, директор центральної районної бібліотеки Марія Підлеснюк, дякуючи художнику за неповторний світ краси на його творіннях, подарувала йому Різдвяний подарунок. Піснею – віншуванням закінчили презентаційну імпрезу співоче подружжя – давні друзі художника Дарія та Андрій Кучмеї, бард, композитор Євген Ротерман. Епілогом вітальної вервечки стали «Многії літа» від отця Василя Гавриша церкви святого Василія. Хвилююче – задушевно модерувала захід завідувачка відділу краєзнавства та народознавства ЦРБ Марія Сорока.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *