Літературна фієста з Марією Ткачівською

«Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування» – говорив всесвітньо – відомий французький письменник Антуан де Сент – Екзюпері. Зимової днини, 14 грудня, світлиця «Берегиня» Городенківської ЦРБ рясніла шанувальниками літературного слова, які зійшлись на зустріч з відомою поетесою, прозаїком, науковцем, лауреатом багатьох літературних премій та конкурсів Марією Ткачівською.
Спілкування виявилось напрочуд теплим та відвертим. Гостя заполонила відвідувачів бібліотеки своєю внутрішньою красою, інтелігентністю духу, шляхетністю та елегантністю. Розповіла про свої творчі набутки, які з’явились нещодавно в її творчому доробку – романи «Голос перепілки» та «Я і мій Дон Жуан». Талановито, з акторською майстерністю гостя заінтригувала присутніх сюжетами нових книг, глибинно, з пережиттям зачитувала уривки із книг.
Письменницю привітали член спілки письменників України, поет Володимир Гросевич та краєзнавець, редактор і впорядник альманаху «Ямгорів» Володимир Никифорук. Директор районної книгозбірні Марія Підлеснюк подякувала за візит, побажала гості снаги у праці, нових цікавих, захоплюючих історій та подарувала пам’ятний різдвяний сувенір. Музичне вітання для письменниці прозвучало від вихованки дитячої музичної школи Катерини Русковолошин. «Лічник людських душ» – так назвала письменницю модератор заходу завідувачка відділу краєзнавства та народознавства ЦРБ Марія Сорока.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *