Зустріч в клубі «Ми – за здоровий спосіб життя»

Для учнів 9-11 класів ЗОШ №2 I-III ст. в клубі «Ми – за здоровий спосіб життя», який діє в центральній книгозбірні відбувся актуальний репортаж «Вагітність у 16» з лікарем акушер – гінекологом центральної районної лікарні Іриною Демус.
Ведуча – завідувачка відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук зосередила увагу школярів на основних принципах здорового способу життя та наголосила на тому, що особливу тривогу викликає той факт, що в молодіжному середовищі сьогодні формується певна схильність до шкідливих звичок: алкоголь, наркотики, агресія, ненормована лексика, нерозбірливі статеві стосунки та ін. І тому, свою долю відповідальності за популяризацію здорового способу життя бере на себе бібліотека, яка може бути не тільки інформаційним, але й організаційним центром для проблемних зустрічей.
Лікар, в свою чергу, продемонструвала мультимедійну презентацію «Вагітність у 16» та прокоментувала її доповнюючи статистичними даними у Городенківському районі, стосовно ранніх пологів та ВІЛ – інфікованих осіб. Зустріч відбулася у формі діалогу лікар акцентувала увагу учнів на засобах контрацепції та цікавилась їхньою проінформованістю щодо цієї теми.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *