Закон і право – для всіх єдині

10 грудня відзначають Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.
Головна мета Міжнародного дня прав людини – торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного.
Центральна книгозбірня теж долучилася до відзначення Міжнародного дня прав людини. В літературно-музичній світлиці «Берегиня» для учнів 9-го класу ЗОШ №2 I-III ст. було проведено інфокейс «Закон і право – для всіх єдині». Ведуча – завідувачка відділу обслуговування користувачів Зоряна Захарчук зазначила, що історичний розвиток нашої цивілізації на всіх етапах свого становлення постійно перетиналися з одними і тими ж питаннями, які надалі були окреслені і узагальнені в цілісне поняття – права людини. Учні уважно слухали про те, що таке права людини, наскільки вони важливі для життя людини; ознайомилися з такими правовими поняттями, як «культурні, політичні, економічні, соціальні, громадянські права». А на завершення заходу бібліотекар презентувала постійно діючу книжкову виставку – утвердження «Правові знання – веління часу», адже 2018 – Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *