Вітання з нагородою

13 листопада 2018 р. в ОУНБ ім. І. Франка вшановували переможців обласного конкурсу «Краща бібліотека 2018 року» – завідувачів кращих бібліотек року, серед яких не тільки філії ЦБС, але й бібліотечні заклади ОТГ. Члени журі відзначали творчий підхід і ентузіазм переможців, подякували їм за змістовну і цікаву роботу з обслуговування мешканців місцевих громад.
За номінацією нагороди удостоїлася – «Соціальні послуги: забезпечення потреб місцевої громади» – завідувач бібліотеки-філії с. Ясенів-Пільний Городенківської ЦБС Йоник Марія Іванівна.
Нагороди вручали: заступник начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Мирослава Мирославівна Корнелюк, директор ОУНБ ім. І. Франка Людмила Василівна Бабій та письменник Ярослав Васильович Ткачівський. Були присутні члени журі: головний спеціаліст з питань діяльності бібліотечних установ Оксана Іванівна Ющишин, директори обласної бібліотеки для юнацтва та дітей – Світлана Ярославівна Шаган та Ірина Ярославівна Тацакович, голова обласного відділення УБА Галина Василівна Горбань та методисти ОУНБ ім. І.Франка.
Вони відзначили – обласний конкурс «Краща бібліотека 2018 року» засвідчив, що бібліотеки знаходять своє місце в інфраструктурі краю, підвищують обізнаність членів громади, влади та суспільства в цілому щодо цінності та потенціалу своїх установ у здійсненні реформ, зміцнюють зв’язки між органами місцевого самоврядування та партнерськими організаціями, активізують пошукову та видавничу діяльність, розширюють репертуар бібліотечних послуг.
Члени журі привітали переможців, вручили їм грамоти, квіти, підбірку нових книжок. Вони побажали бібліотечним працівникам нових звершень і втілення цікавих проектів для того, щоб бібліотеки стали справжніми осередками культури, просвіти, змістовного дозвілля.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *