100 років ЗУНР

1 листопада делегація Городенківщини долучилась до відзначення 100-річчя Західно-Української Народної Республіки та вшанування пам’яті віце-президента ЗУНР Лева Бачинського у Меморіальному сквері в м.Івано-Франківську, в складі якої і бібліотечні працівники району.
Відрадно, що вже понад 10 років організовує відзначення чергової річниці ЗУНР дирекція Івано-Франківського фізико-технічного ліцею.
Керівник апарату Городенківської райдержадміністрації Степан Михайлюк подякував місцевим священникам та учасникам заходу за спільну молитву і непохитну віру в перемогу. Квіти від вдячних земляків та керівництва міськвиконкому покладено до могили Лева Бачинського і загиблих Героїв сучасної російсько – української війни на Сході України.
Цього ж дня в районному палаці культури м.Городенка відбулося концертна програма присвячена сторіччю Західноукраїнської Народної Республіки. Її учасниками стали керівники району, працівники організацій і установ та жителі міста.
Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Левкун, в.о. голови міської ради Любомир Музичка, священники отець-декан Ігор Левицький та отець-декан Богдан Мороз привітали жителів району з нагоди свята.
За високу громадянську позицію, активну участь у національно-патріотичних заходах були нагородженні учасники ОУН-УПА грамотами, грошовими винагородами голови райдержадміністрації та районної ради з нагоди сторіччя Західноукраїнської Народної Республіки.
Свято закінчилось концертом в якому взяли участь народні аматорські колективи району.
В фойє РПК працівники ЦРБ презентували книжкову виставку «ЗУНР – провісниця держави Україна», присвячену ювілейній даті.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *