Розмаїття покутських традицій

Городенківщина – багата і щедра перлина Покутського краю.
Сьогодні живуть і творять в цьому чарівному краї майстри «Покутської кераміки» (родина Микитюків), художнього ковальства (родина Новосельських).
З духовної криниці рідної Покутської землі черпають творче натхнення поети і художники, співаки і композитори. Ми свято бережемо звичаї, традиції рідного краю. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.
21 жовтня в рамках проекту Українського культурного фонду «Розмаїття покутських традицій» в центральній районній бібліотеці проводились майстер-класи за участю народних майстрів з малярства, вироби з соломки (Надія Стефанюк), гончарства (Юрій Матішин), розпис тарілок (Марія Савіцька), Керівник проекту та художня обробка виробів із шкіри (Люба Гумен). ЗМІ – Олена Громова (м. Київ), художник, координатор проекту (Михайло Гумен). Розпочалося заняття з благословення отця-декана Ігоря Левицького. Представила гостей директор бібліотеки Марія Підлеснюк.
Присутні в мистецькій світлиці бібліотеки були зацікавлені та отримали задоволення від проведених фахівцями майстер-класів.
Гості із Києва, Снятинщини, Коломийщини багато цікавого дізнались про звичаї і традиції Покутського краю від краєзнавця, поета, головного редактора альманаху «Ямгорів» Володимира Никифорука, краєзнавця Степана Павчака, поспілкувались з художниками Ігорем Михайлюком та Галиною Теремко, майстром по виготовленню дерев’яних іграшок Василем Бойчуком, зацікавились сакральним мистецтвом церкви Успення Пресвятої Богородиці, відвідавши її.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *