Свято мужності й відваги

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва та днем створення Української повстанської армії.
День захисника України – це свято, яке є направду всенародним, бо захисниками України є учасники національно-визвольних рухів ХХ століття, учасники Революції гідності, добровольці і військові антитерористичної операції на Сході України, волонтери, діти і дорослі — всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над російськими загарбниками, адже боротьба за незалежність України продовжується і зараз.
З нагоди Дня захисника України та з метою вшанування справжніх патріотів та мужніх воїнів АТО, які захищають соборність і незалежність України в ХХІст. з ініціативи депутата обласної ради, голови районної організації «Солідарність» (Блок Петра Порошенка) п. Івана Приймака відбулося святкове дійство.
До спільної молитви присутніх запросив отець-декан Богдан Мороз. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих бійців – наших краян: Василя Білика, Юрія Дутчака, Степана Стефурака, Андрія Галая, Петра Безпалька, Володимира Дзундзи, Віталія Синюка.
З вітальним словом до захисників Вітчизни звернулися перший заступник голови РДА п. Ярослав Левкун, п. Олександра Гудзик. Слова ведучої Зоряни Захарчук перепліталися мистецьким солоспівом Христини Мамон, грою юних скрипачок Катерини Русковолошин, Анжели Воробець (керівник Л.Бутко), поезією «Молитва за Україну» Аліни Перегінської.
Від воїнів АТО Андрій Кравець привітав побратимів з святом та висловив вдячність учасникам святкового дійства.

Переглянути світлини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *